+48 512022534
amanita.studio.fitness@wp.pl

Aktualności

 
Warsztaty jogi hormonalnej – tarczyca i przysadka mózgowa
13.11.21 godz. 10:00-11:30
Koszt 50PLN

Joga hormonalna działa profilaktycznie i terapeutycznie, odmładza, uwalnia od przykrych objawów, podnosi poziom żeńskich hormonów, daje energię i witalność, lepszą sprawność fizyczną, spokój wewnętrzny i równowagę emocjonalną!
Jest to naturalna terapia, przy pomocy której można wyregulować kobiecą gospodarkę hormonalną, skupia się na gruczołach dokrewnych: tarczycy, jajnikach, nadnerczach i przysadce.
Odpowiednia praktyka według Dinah Rodriguez, techniki oddechowe, prowadzą do lepszej produkcji hormonów, a w konsekwencji do równowagi hormonalnej całego ciała. Dodatkowo kierowanie świadomości do organów, pozwala wznowić wytwarzanie hormonów, utrzymać dobry stan zdrowia, poprawić kondycję i uśmierzyć wiele przykrych dolegliwości spowodowanych spadkiem poziomu estrogenów.
Tym razem skupimy się na tarczycy i przysadce mózgowej. Badania wykazały, że regularne wykonanie ćwiczeń powodują podniesienie poziomu hormonów u wszystkich kobiet o około 245 procent. Poprawia się stan ogólny, a nawet całkowicie ustępują objawy spowodowane spadkiem hormonów, jak: rozdrażnienie, zaburzenia snu, apatia, ospałość, bóle głowy, brak równowagi emocjonalnej, problemy skórne, wypadnie włosów, nadwaga.

Zapraszam do zapisów.


Warsztaty „Terapia jogą hormonalną. Jajniki.”
16 października od 10:00-11:30.

Terapia Jogą Hormonalną to połączenie prakryki jogi, odpowiedniego oddechu (Pranayamy), koncentracji oraz relaksacji. Jest to naturalna terapia, przy pomocy której można wyregulować kobiecą gospodarkę hormonalną.
Dzięki wewnętrznemu masażowi poprzez intensywne techniki oddechowe oraz skierowaniu indywidualnej energii do organów odpowiedzialnych za produkowanie hormonów – joga hormonalna pozwala wznowić wytwarzanie hormonów, utrzymać dobry stan zdrowia, poprawić kondycję i uśmierzyć wiele przykrych dolegliwości spowodowanych spadkiem poziomu estrogenów.
Tym razem skupimy się głównie na pracy z jajnikami.
Jogę hormonalną powinna praktykować każda Kobieta powyżej 30 roku życia. Profilaktyczne oraz teraputyczne działanie, odmładza, dodaje witalności i energii, podnosi poziom żeńskich hormonów, przynosi wewnętrzny spokój i równowagę emocjonalną. Dodatkowo łagodzi PMS oraz pozwala łagodnie przejście przez menopauzę. Pomaga Kobietom leczącym się z powodu niepłodności. Wpływa na zminimalizowanie zaburzeń hormonalnych m.in. zaburzenia cyklu menstruacyjnego, przedwczesna menopauza.
Zapraszam do zapisów. Ilość miejsc ograniczona.
Zajęcia prowadzi Ada.


Warsztaty yin jogi dla meridian serca i jelita cienkiego, praca z obręczą barkową

 18.09 sobota 10:00-11:3

Meridany to sieć kanałów energetycznych, zaliczamy je do  subtelniej anatomii, czyli niewidzialnej dla oka. Gdy w ciele i w umyśle jest równowaga, to energia płynie swobodnie i organy spełniają swoje funkcje. Każdy dysbalans spowodowany np. chorobą, złą dietą czy problemami emocjonalnymi, mogą powodować blokady energetyczne. Tylko poprzez Yin jogę jesteśmy w stanie stymulować i odblokowywać meridiany w celu zrównoważenia ich.  Na warsztatach będziemy balansować meridiany dla serca i jelita cienkiego, bo jest to nierozłączna para. Kiedy te meridiany są zablokowane mogą powodować np. słabe krążenie, problemy z trawieniem, bóle klatki piersiowej w tym palpitacje serca, bóle w okolicy dolnego brzucha. Ponadto problemy emocjonalne jak niepokój, depresja, brak jasności umysłu.
W Yin jodze stymulujemy meridiany poprzez akupresurę czyli poprzez asany chcemy je uciskać i rozciągać. Meridian serca zaczyna się na wewnętrznej stronie małego palca u ręki, biegnie wyżej wewnętrzną stroną ramienia. aż do pachy, klatki piersiowej i szyi. Meridan jelita cienkiego zaczyna się na zewnętrznej stronie małego palca, biegnie wyżej, zewnętrzną stroną ramienia, braku i górnej części pleców. Następnie przechodzi bokiem szyi, nad kością policzkową aż do krawędzi ucha.

Zapraszam do zapisów! 

Warsztaty będzie prowadziła Ada


01-18 lipca studio jest zamknięte

W wakacje grafik ulegnie zmianie. Szczegóły tutaj


Warsztaty jogi hormonalnej
12 czerwca godz. 11:15-12:45 

Joga hormonalna działa profilaktycznie i terapeutycznie, odmładza, uwalnia od przykrych objawów, podnosi poziom żeńskich hormonów, daje energię i witalność, lepszą sprawność fizyczną, spokój wewnętrzny i równowagę emocjonalną!
Jest to naturalna terapia, przy pomocy której można wyregulować kobiecą gospodarkę hormonalną, skupia się na gruczołach dokrewnych: tarczycy, jajnikach, nadnerczach i przysadce.
Odpowiednio dobrana sekwencja asan, a także techniki oddechowe, gdzie przepona i mięśnie brzucha bardzo silnie masują jelita, żołądek i wątrobę oraz właśnie jajniki, powodują naturalny masaż organów wewnętrznych, w tym gruczołów. To zaś prowadzi do lepszej produkcji hormonów, a w konsekwencji do równowagi hormonalnej ciała. Dodatkowo kierowanie świadomości do organów, pozwala wznowić wytwarzanie hormonów, utrzymać dobry stan zdrowia, poprawić kondycję i uśmierzyć wiele przykrych dolegliwości spowodowanych spadkiem poziomu estrogenów.

…”Joga hormonalna pozwoliła mi na poruszenie zastygłych głęboko w ciele emocji, wyzwolenie oczyszczającego płaczu, który był mieszaniną wzruszenia i wdzięczności. W konsekwencji dała poczucie harmonii, uspokojenia i poczucia, że dobrze jest mi kiedy mogę się troszczyć o siebie. Mam do tego prawo i bardzo tego potrzebuję”…

Bożenka G.

…”Praktyka jogi hormonalnej, była dla mnie bardzo dużym przeżyciem zarówno na płaszczyźnie fizycznej jak i duchowej. Fizycznie czułam się bardziej rozluźniona, a duchowo dotknęłam jakiś bardzo głębokich warstw…”

Emilia B.


Moi Drodzy, życzę Wam zdrowych, spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, pełnych nadziei oraz miłości. Pogodnego nastroju, oraz najwspanialszych chwil z bliskimi. Wesołego Alleluja 🐣

 

Do zobaczenia niebawem!


Zapraszam na wyjazd z jogą nad morze do Sztutowa!

maj 2021r.

Bursztynowo, to urokliwe miejsce w sercu sosnowego lasu nad morzem, idealnie, aby odpocząć i popraktykować jogę. Do morza jest niecałe 700m.

Czeka na nas sporo dobra:
🧘‍♀️ joga
🌬️ pranajama
🕉️ medytacja
💆‍♀️ masaż
🥗 wegetariańskie smaki
💤 4- osobie, nowoczesne domki
🚲 wycieczki małe i duże
🌊 morze i plaża
🍀 dużo pozytywnych wibracji

PLAN DNIA
20.05 CZWARTEK
14:00 Zakwaterowanie
14:30 Obiad
16:00-17:30 Łagodna sesja jogi z elementami Flow po podróży plus medytacja
19:15 Kolacja

21.05 PIĄTEK
8:00-9:00 – Pranajama plus joga kręgosłupa
9:15 Śniadanie
13:45 Obiad 
17:15-18:45- Technika oddechowa i Yin joga dla równoważenia czakr
19:00 Kolacja

22.05 SOBOTA
8:00-9:00 – Terapia jogą hormonalną
9:15 Śniadanie
14:00 Obiad 
17:15-18:45 – Yin joga dla powięzi (automasaż) plus Joga Nidra
19:00 Kolacja

23:05 NIEDZIELA
8:00-9:00- Joga plus krótka medytacja
9:30 Śniadanie
10:30 Wymeldowanie

*plan może ulec zmianie. Jeśli pogoda nam dopisze będziemy próbować ćwiczyć na plaży lub trawie całą grupą.

Dodatkowo można skorzystać z masażu wykonywanego przez certyfikowaną masażystkę Karolinę Czechowicz.
✓Masaż klasyczny
✓Masaż bańką chińską
✓Masaż łączony – manualny z elementami masażu bańką chińską

Organizator i nauczyciel jogi

Adrianna Łaskarzewska

Tel.512-022-534

Właściciel Amanita Studio Jogi. Wieloletni nauczyciel zajęć prozdrowotnych. Dyplomowany nauczyciel Jogi. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Rehabilitacji o kierunku Relaksacja i Joga, gdzie przez 1,5 roku uczyła się pod okiem znakomitych joginów. Dyplomowany Instruktor Jogi ProActiv. Certyfikowany Instruktor szkolenia „Jogi w profilaktyce zdrowia i chorób cywilizacyjnych”. Uczestnik kursu powięziowej yin jogi. Certyfikowany Instruktor warsztatów „Jogi w ciąży i połogu”. Uczestnik kursu jogi hormonalnej. Uczestnik szkolenia dla nauczycieli jogi: Vinyasa Joga, Ashtanga Joga Seria I i II, Joga Powięziowa, Yin Joga, Mandala Sequence, Pilates Olala Yoga & Pilates School. Certyfikowana masażystka tkanek miękkich. Dyplomowany Instruktor Fitness i Aqua Fitness. Instruktor IFAA Patologia Kręgosłupa, IFAA Pilates, Reebok Stretching.

„Od najmłodszych lat jestem osobą aktywną fizycznie, odpoczywającą w ruchu. Uwielbiam sport i wszystko co sprzyja pozytywnemu zmęczeniu. Fitness pokochałam już w szkole średnie. Joga natomiast to ,, miłość,, od pierwszej chwili, gdy po raz pierwszy stanęłam na macie! Praca z ludźmi, motywacja i dzielenie się wiedzą, są moją codziennością. Biegnę przez życie, bo taka jest moja natura, rozpiera mnie wewnętrzna energia, którą staram się przekazać innym”.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I ZAREZERWUJ WYJAZD!! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

INFORMACJE: tel. 512-022-534,
e-mail: amanita.studio.fitness@wp.pl


Mikołajkowe warsztaty jogowe

W dzisiejszym świecie zdecydowanie najbardziej potrzeba nam spokoju. Czasami ciężko dla siebie wygospodarować w domu nawet 1 minutę ciszy, dlatego zapraszam na miękką Yin jogę połączoną z jogą Nidra.
Połączenie tych dwóch form jogi daje wiele dobrego zarówno dla ciała jak i umysłu.
Oto niektóre tylko korzyść płynące z yin jogi:
💮 poprawa zakresu ruchów i elastyczności ciała
💮 bierne wydłużenie mięśni
💮 redukcja lepkość, która ogranicza ruch pomiędzy mięśniami
💮 stymulowanie wzrostu komórek odpowiedzialnych za wytwarzanie kolagenu, elastyny
💮 nawilżenie tkanki i stawów, a tym samym poprawa ich smarowania i ruchu
💮 oczyszczanie tkanki z toksyn
💮 zmniejszanie zwyrodnienia kości i chrząstek
💮 zapobieganie lub zmniejszanie przykurczów więzadeł i torebek stawowych
💮 utrzymuje młodszy wygląd skóry dzięki nawilżeniu
Jakie korzyści daje nam Joga Nidra?
💙 głęboką relaksację i wewnętrzny spokój
💙 odpoczynek z obudzonym i przytomnym umysłem
💙 odnowę
💙 odbudowę zdrowia i wewnętrznej siły
💙 trwałe rozluźnienie
💙 redukuje napięcie i stres
💙 pomoc przy bezsenności/problemach z zasypianiem
💙 uspokojenie umysłu
💙 podniesienie poziomu energii
💙 wzmacnianie systemu odpornościowego organizmu


Zapraszam także na zajęcia jogi kręgosłupa online w każdy poniedziałek o 20:00 na Facebooku.

 Koszt to 20zł/50 min.

Zajęcia są zapisywane, w każdej chwili można je odtworzyć i samemu poćwiczyć.


Nowość od września! Jedyne takie zajęcia w okolicy!

4-tygodniowy kurs Yin jogi.

Yin joga, to łagodna natura jogi. Są to pasywne asany, które nie tylko rozluźniają spięte mięśnie, a także nawadniają głęboką powięź, co daje większą elastyczność i mobilność.

W Yin jodze będziemy pracować nad głębszymi tkankami takimi jak więzadła, ścięgna, stawy, głębszymi sieciami powięzi, a nawet kośćmi, aby stymulować ich odbudowę. Poprawimy funkcjonowanie organów wewnętrznych.

Na kursie rozluźnimy i otworzymy stawy biodrowe, tak aby zwiększyć ich zakres ruchu oraz pozbyć się napięć. Popracujemy nad taśmą powierzchowną przednią, tylną, boczną i spiralną. Rozluźnimy mięśnie szyi, karku i obręczy barkowej poprzez odpowiednie asany i automasaż. Automasaż pozwala na uzyskanie sprężystości powięzi i zwiększenie jej uwodnienia. Poprzez masaż tkanka powięziowa odzyskuje wodę, co przyspiesza procesy regeneracyjne.

Taśma powierzchowna tylna przebiega po tylnej stronie ciała. Zaburzenia w obrębie tej taśmy mogą objawiać się m.in. ograniczeniem zgięcia grzbietowego stopy, skróceniem mięśni grupy kulszowo-goleniowych, zaburzeniami w obrębie miednicy, kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego.

Przebieg taśmy powierzchownej przedniej jest analogiczny do taśmy tylnej, mianowicie przebiega przednią częścią ciała. Wzorce zaburzeń, to m.in. ograniczenie zgięcia podeszwowego stopy, przeprost stawu kolanowego, przodopochyleniu miednicy, wysuniecie głowy.

Taśma boczna przebiega po prawej i lewej stronie ciała. Zaburzenia i nierównowaga w jej obrębie będzie objawiała się brakiem symetrii ciała, gorszej równowadze, problemami ze stopą, kolanem oraz miednicą.
Taśma spiralna przebiega z przodu, z tyłu i boku, krzyżuje się na wysokości pępka. Wzorce zaburzeń w obrębie taśmy to m.in. skręt stawu kolanowego, nieodpowiednie ustawienie stopy, rotacja miednicy, rotacja żeber, uniesienie i przednie przesunięcie jednej obręczy barkowej, przesunięcie lub rotację głowy.

KIEDY: Wrzesień, soboty godzina 11:45-12:45
Zapraszamy do zapisów!

Drodzy Klubowicze chciałam Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Dużo siły, zdrowia i nadziei na lepsze jutro! 

Wesołego Alleluja!


Uwaga!

Od dziś do odwołania Amanita Studio jest zamknięte z powodu zagrożenia związanego z koronawirusem.
Uważajcie na siebie i do zobaczenia wkrótce.


Dzień Kobiet

Zdrowo & Jogowo
08 marca ’20

Drogie Panie!
Wielkimi krokami zbliża się nasz Kobiecy Dzień!
W programie joga, medytacja dźwiękiem a także nauka masażu tajskiego!

Każda z Was otrzyma firmowy upominek!

W programie:
10:00-10:30 rozgrzewająca Vinyasa joga z Agatą
10:40-11:10 wyciszająca yin joga z Adą
11:20-12:20 nauka masażu tajskiego z Ulą
12:30-13:30 medytacja dźwiękiem z Zuzą

Zarezerwuj swoje miejsce na macie!

LICZYMY NA WASZĄ OBECNOŚĆ!

KILKA SŁÓW O WYDARZENIU
Vinyasa to płynne przechodzenie z pozycji do pozycji, to połączenie ruchu z oddechem. Ten rodzaj jogi nie tylko wzmacnia i uelastycznia ciało, ale też oczyszcza umysł z niepotrzebnych myśli, relaksuje i odpręża. Vinyasa to poza tym świetny sposób, aby dodać sobie trochę pozytywnej energii!

Yin joga, to łagodna natura jogi. Są to pasywne asany, które nie tylko rozluźniają spięte mięśnie, a także nawadniają głęboką powięź, co daje większą elastyczność i mobilność. W Yin jodze pracuje się nad głębszymi tkankami takimi jak wiązadła, ścięgna, stawy, głębszymi sieciami powięzi, a nawet kośćmi, aby stymulować ich odbudowę. Znaczenie poprawia się funkcjonowanie organów wewnętrznych.

Masaż tajski usuwa napięcia z mięśni i stawów jednocześnie wzmacniając je, w efekcie czego poprawia ich elastyczność i uwalnia od bólu głowę, plecy, ramiona, kark czy nogi. Pobudza układ krwionośny i limfatyczny.
W czasie warsztatu z masażu tajskiego poznasz techniki, które pomogą w rozluźnieniu ciała. Parę świadomych ruchów mogą przynieść ogromną ulgę w bolącym ciele. Spięte mięśnie spowodowane przeważnie przez stres i pośpiech w życiu zostaną rozluźnione, a Twoje ciało uwolni się z napięć.  Spróbuj i doświadczaj masażu tajskiego na sobie!

Medytacja dźwiękiem, masaż dźwiękowy – zatopimy się w przestrzeń wibracji mis, dzwonków, bębna szamańskiego i instrumentów etnicznych. Po wcześniejszych praktykach jogowych i masażowych będzie to czas na integracje doświadczeń, odprężenie i calkowity relaks ciała i umysłu.


Przed zajęciami proszę o zarejestrowanie swojej obecności na recepcji.

Dziękuję


Mikołajkowa

Joga Family z Karoliną

8 grudnia o godz. 11:15


11 listopada klub jest zamknięty!


  4-tygodniowy kurs Yin jogi – taśmy anatomiczne

Na kursie będziemy pracowali nad taśmą powierzchowną przednią, tylną, boczną i spiralną. Rozluźniamy mięśnie poprzez asany i automasaż.

Taśma powierzchowna tylna przebiega po tylnej stronie ciała. Zaburzenia w obrębie tej taśmy mogą objawiać się m.in. ograniczeniem zgięcia grzbietowego stopy, skróceniem mięśni grupy kulszowo-goleniowych, zaburzeniami w obrębie miednicy, kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego.

Przebieg taśmy powierzchownej przedniej jest analogiczny do taśmy tylnej, mianowicie przebiega przednią częścią ciała. Wzorce zaburzeń, to m.in. ograniczenie zgięcia podeszwowego stopy, przeprost stawu kolanowego, przodopochyleniu miednicy, wysuniecie głowy.

Taśma boczna przebiega po prawej i lewej stronie ciała. Zaburzenia i nierównowaga w jej obrębie będzie objawiała się brakiem symetrii ciała, gorszej równowadze, problemami ze stopą, kolanem oraz miednicą.
Taśma spiralna przebiega z przodu, z tyłu i boku, krzyżuje się na wysokości pępka. Wzorce zaburzeń w obrębie taśmy to m.in. skręt stawu kolanowego, nieodpowiednie ustawienie stopy, rotacja miednicy, rotacja żeber, uniesienie i przednie przesunięcie jednej obręczy barkowej, przesunięcie lub rotację głowy.

KIEDY:

Listopad piątek godzina 19:30-20:20

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 20190922_171256_0000-1024x585.png


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 20191016_221226_0000-1024x1024.png


Uwaga‼️ Nowość od września‼️Jedyne takie zajęcia w okolicy‼️

3 tygodniowy kurs powięziowej Yin Jogi- obręcz barkowa, szyja, klatka piersiowa, plecy

Yin joga, to łagodna natura jogi. Są to pasywne asany, które nie tylko rozluźniają spięte mięśnie, a także nawadniają głęboką powięź, co daje większą elastyczność i mobilność.
W Yin jodze będziemy pracować nad głębszymi tkankami takimi jak wiązadła, ścięgna, stawy, głębszymi sieciami powięzi, a nawet kośćmi, aby stymulować ich odbudowę. Poprawimy funkcjonowanie organów wewnętrznych.

Kurs będzie się odbywał przez 3 miesiące(wrzesień-listopad). W każdym miejscu będzie opracowywany nowy temat.
KIEDY:
Październik, piątek godzina 19:30-20:20

Zapraszam do zapisów!


W sierpniu klub będzie czynny do 14.08!!!

Wracamy 02.09. Proszę śledzić grafik na wrzesień.

Aktywnych i cudownych wakacji Wam życzę! 


Warsztaty w Amanita Studio
31.07. godzina 19:00-20:30
„Joga kręgosłupa z elementami stretchingu powięzi”.

Czujesz się ociężale, brak Ci energii, jesteś spięty, bolą Cię plecy? Nie czekaj dłużej! Poczuj się dobrze na wakacje! Na warsztatach skupimy się na ćwiczeniach, które korzystnie wpływają na kręgosłup, aby był mocny i elastyczny. Dowiesz się jak pracować, aby stretching powięzi był skuteczny i sprawił, że Twoje ciało pozbędzie się napięć. Ponad to rozluźnisz napięte mięśnie poprzez różne techniki rozciągania, a także nie zabraknie automasażu na piłeczkach. 

Co to w ogóle jest powięź i dlaczego jest taka ważna?
Powięź to sieć, która łączy nas w całość. To gęsta, nieregularna tkanka łączna, która otacza, przenika i łączy każdy mięsień, organ, tworząc jednolitą strukturę. Powięź powinna być zdrowa, elastyczna i sprężysta w innym przypadku może dojść do różnych dysfunkcji takich jak np. ograniczenie ruchomości, ból, uczucie ociężałości i brak elastyczności.
Dzięki treningowi zredukujesz ryzyko kontuzji, szybciej wrócisz do sprawności po urazie, zregenerujesz całe ciało. Trening powięziowy zalecany jest także w profilaktyce problemów z układem ruchu w tym kręgosłupa, gdyż elastyczna, uwodniona powięź jest gwarancją na poprawę komfortu życia. Ponadto trening powięziowy okazał się pogromcą cellulitu.
Zapraszam do zapisów.


Klub będzie nieczynny w dniach 20-23 czerwca.

Zapraszamy od 24.06

Udanego weekendu!


Przerwa majowa 1-5 maja.

 Klub jest zamknięty.

Miłego weekendu! 


❣️Zbliżają się kolejne warsztaty jogi❣️
Do ćwiczeń zapraszamy Mamę, Tatę, a może obydwoje Rodziców?! Dziadków, Wujostwo! Wszystkich którzy chcą dziecku pokazać jak wygląda joga i dobrze się przy tym bawić! 
Zapraszamy do kontaktu.



!Uwaga!

18 kwietnia tj. czwartek brak zajęć na godzinę 18:00. Pozostałe zajęcia odbędą się zgodnie z grafikiem.



Uwaga! Ze względu na niską frekwencję, od kwietnia zostaje zamknięta grupa środa 19:00! Zapraszam na inne zajęcia!


Zapraszamy na kolejne warsztaty!!Tym razem dietetyczne!!

Podstawy żywienia

13 kwietnia 2h wykładu 12:30-14:30!

➡️poruszymy najważniejsze kwestie dotyczące zasad zdrowego odżywiania

➡️omówimy popularne systemy żywieniowe takie jak: dieta Montignaca, Paleo, Dukana, ketogeniczna

➡️dowiesz się co powoduje tycie, a co jest dla naszego organizmu dobre 

➡️nauczysz się jak komponować dobrze zbilansowane posiłki, jakich produktów należy unikać, a które warto uwzględniać w swoim jadłospisie
➡️poznasz wartość makro i mikroelementów oraz wpływ substancji antyodżywczych, występujących naturalnie w żywności 
➡️uzyskasz wskazówki, na co należy zwracać uwagę przy zakupie artykułów spożywczych.

‼️Serdecznie zapraszamy‼️


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie inCollage_20190318_123526821-1-724x1024.jpg


Najlepsze życzenia od zespołu Amanita!🌷 Zapraszamy na zajęcia i po firmowy upominek.


Uwaga! Ze względu na duże zainteresowanie warsztatami, rusza druga grupa

od 9:00-10:30

Zapraszam do zapisów!

Warsztaty jogi. Terapia dla szyi i barków

24 marca 10:30-12:00

W marcu zapraszam Was na warsztaty jogi. Tematem są barki i szyja! Wysunięta głowa, zniesiona lordoza szyjna, dyskopatia, okrągłe plecy, zamknięta klatka piersiowa! To problemy na pewno wszystkim dobrze znane! Zajmiemy się tym na warsztatach! Wzmocnimy mięśnie słabe takie, jak zębate przednie, równoległoboczne, a rozciągniemy napięte…popracujemy nad skrzyżowaniem górnym! Nie zabraknie automasażu, aby kompleksowo zająć się problemem.
Zapraszam do zapisów. Ilość miejsc ograniczona.


Warsztaty „Z miłości do tańca”
Sobota 23.02 od 13:30-15:00

Te warsztaty to połączenie zmysłowego tańca (sexy dance) oraz stylu high heels (taniec na obcasach). Podczas zajęć dowiesz się jak poruszać się kobieco i uwodzicielsko, zdobędziesz większą świadomość własnego ciała, a co za tym idzie poczujesz większą pewność siebie, nie tylko na parkiecie…To wspaniała okazja by się zrelaksować, oderwać się od codzienności, odkryć w sobie większe pokłady sexapeal’u oraz wydobyć jeszcze bardziej swoją kobiecość.



Amanita Studio będzie zamknięte od 17.08 do końca sierpnia.

Zapraszamy od 03.09 na zajęcia!

Do zobaczenia!


TRENING PERSONALNY



Drodzy Klubowicze!!!
do wakacji   zostało 6 tygodni!
Specjalnie dla Was, Marzenka przygotowała zestaw ćwiczeń idealny, aby wzmocnić i wyrzeźbić ciało!

Szukasz sportowych wrażeń?
Lubisz dobrą zabawę i ruch?
Chcesz udoskonalić technikę?

Zapraszamy na warsztaty wzmacniające ze sprzętem.

Podczas warsztatów poznasz ciekawe zestawy angażujące główne grupy mięśniowe, opanujesz prawidłową technikę podstawowych ćwiczeń. Nauczysz się kontrolować własne ciało i znacznie poprawisz swoją równowagę.
Lekcja będzie składała się z rozgrzewki, treningu właściwego oraz 15 minutowego stretchingu.
W części głównej zostaną zaprezentowane ćwiczenia wielostawowe, które kształtują sylwetkę i aktywują mięśnie brzucha.

Przyjdź, popracuj nad techniką i kondycją. Sprawdź tym samym swoją formę przed latem.

Gwarantujemy dużą dawkę pozytywnej energii i mnóstwo spalonych kalorii!!!

19 maja od 12.30-14.00 czyli 1.5 h super wycisku!!!


UWAGA!!!

Przerwa majowa w Amanita Studio trwa od 01.05-04.05.

Zapraszam od 05.05 na zajęcia!





Warsztaty jogi w Amanita Studio

15 kwietnia godzina 10:45.
„Joga kręgosłupa z elementami stretchingu powięzi” .
Czujesz się ociężale, brak Ci energii, jesteś spięty, bolą Cię plecy? Nie czekaj dłużej! Poczuj się dobrze na wiosnę! Na warsztatach skupimy się na ćwiczeniach które korzystnie wpływają na kręgosłup, aby był mocny i elastyczny. Dowiesz się jak pracować, aby stretching powięzi był skuteczny i sprawił, że Twoje ciało pozbędzie się napięć. Ponad to rozluźnisz napięte mięśnie poprzez różne techniki rozciągania, a także nie zabraknie automasażu na piłeczkach.
Co to w ogóle jest powięź i dlaczego jest taka ważna?
Powięź to sieć, która łączy nas w całość. To gęsta, nieregularna tkanka łączna, która otacza, przenika i łączy każdy mięsień, organ, tworząc jednolitą strukturę. Powięź powinna być zdrowa, elastyczna i sprężysta w innym przypadku może dojść do różnych dysfunkcji takich jak np. ograniczenie ruchomości, ból, uczucie ociężałości i brak elastyczności.
Dzięki treningowi zredukujesz ryzyko kontuzji, szybciej wrócisz do sprawności po urazie, zregenerujesz całe ciało. Trening powięziowy zalecany jest także w profilaktyce problemów z układem ruchu w tym kręgosłupa, gdyż elastyczna, uwodniona powięź jest gwarancją na poprawę komfortu życia. Ponadto trening powięziowy okazał się pogromcą cellulitu.

Zapraszam do zapisów!
Ilość miejsc ograniczona!