+48 512022534
amanita.studio.fitness@wp.pl

Aktualności

 

 

🌲Mikołajkowe warsztaty jogowe🌲


W dzisiejszym świecie zdecydowanie najbardziej potrzeba nam spokoju. Czasami ciężko dla siebie wygospodarować w domu nawet 1 minutę ciszy, dlatego zapraszam na miękką Yin jogę połączoną z jogą Nidra.
Połączenie tych dwóch form jogi daje wiele dobrego zarówno dla ciała jak i umysłu.
Oto niektóre tylko korzyść płynące z yin jogi:
💮 poprawa zakresu ruchów i elastyczności ciała
💮 bierne wydłużenie mięśni
💮 redukcja lepkość, która ogranicza ruch pomiędzy mięśniami
💮 stymulowanie wzrostu komórek odpowiedzialnych za wytwarzanie kolagenu, elastyny
💮 nawilżenie tkanki i stawów, a tym samym poprawa ich smarowania i ruchu
💮 oczyszczanie tkanki z toksyn
💮 zmniejszanie zwyrodnienia kości i chrząstek
💮 zapobieganie lub zmniejszanie przykurczów więzadeł i torebek stawowych
💮 utrzymuje młodszy wygląd skóry dzięki nawilżeniu
Jakie korzyści daje nam Joga Nidra?
💙 głęboką relaksację i wewnętrzny spokój
💙 odpoczynek z obudzonym i przytomnym umysłem
💙 odnowę
💙 odbudowę zdrowia i wewnętrznej siły
💙 trwałe rozluźnienie
💙 redukuje napięcie i stres
💙 pomoc przy bezsenności/problemach z zasypianiem
💙 uspokojenie umysłu
💙 podniesienie poziomu energii
💙 wzmacnianie systemu odpornościowego organizmu

KIEDY:
05.12 godz. 11:15-12:45
KOSZT:
45PLN
*Ilość miejsc ograniczona


Drodzy Klubowicze, nasze Studio jest cały czas otwarte❣️Zgodnie z Rozporządzeniem, zorganizowane zajęcia mogą się odbywać.
Proszę tylko, abyście przestrzegali reżimu sanitarnego, wszystko jest napisane w regulaminie

Informuję także, że cały czas odbywają się zajęcia online – joga kręgosłupa w poniedziałki g. 20:00. Koszt 2️⃣0️⃣PLN/za zajęcia.

Zapraszam i do zobaczenia☺️


Zapraszam także na zajęcia jogi kręgosłupa online w każdy poniedziałek o 20:00 na zamkniętej grupie na Facebooku.

 Koszt to 20zł/50 min.

Zajęcia są zapisywane, w każdej chwili można je odtworzyć i samemu poćwiczyć.


Nowość od września! Jedyne takie zajęcia w okolicy!

4-tygodniowy kurs Yin jogi.

Yin joga, to łagodna natura jogi. Są to pasywne asany, które nie tylko rozluźniają spięte mięśnie, a także nawadniają głęboką powięź, co daje większą elastyczność i mobilność.

W Yin jodze będziemy pracować nad głębszymi tkankami takimi jak więzadła, ścięgna, stawy, głębszymi sieciami powięzi, a nawet kośćmi, aby stymulować ich odbudowę. Poprawimy funkcjonowanie organów wewnętrznych.

Na kursie rozluźnimy i otworzymy stawy biodrowe, tak aby zwiększyć ich zakres ruchu oraz pozbyć się napięć. Popracujemy nad taśmą powierzchowną przednią, tylną, boczną i spiralną. Rozluźnimy mięśnie szyi, karku i obręczy barkowej poprzez odpowiednie asany i automasaż. Automasaż pozwala na uzyskanie sprężystości powięzi i zwiększenie jej uwodnienia. Poprzez masaż tkanka powięziowa odzyskuje wodę, co przyspiesza procesy regeneracyjne.

Taśma powierzchowna tylna przebiega po tylnej stronie ciała. Zaburzenia w obrębie tej taśmy mogą objawiać się m.in. ograniczeniem zgięcia grzbietowego stopy, skróceniem mięśni grupy kulszowo-goleniowych, zaburzeniami w obrębie miednicy, kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego.

Przebieg taśmy powierzchownej przedniej jest analogiczny do taśmy tylnej, mianowicie przebiega przednią częścią ciała. Wzorce zaburzeń, to m.in. ograniczenie zgięcia podeszwowego stopy, przeprost stawu kolanowego, przodopochyleniu miednicy, wysuniecie głowy.

Taśma boczna przebiega po prawej i lewej stronie ciała. Zaburzenia i nierównowaga w jej obrębie będzie objawiała się brakiem symetrii ciała, gorszej równowadze, problemami ze stopą, kolanem oraz miednicą.
Taśma spiralna przebiega z przodu, z tyłu i boku, krzyżuje się na wysokości pępka. Wzorce zaburzeń w obrębie taśmy to m.in. skręt stawu kolanowego, nieodpowiednie ustawienie stopy, rotacja miednicy, rotacja żeber, uniesienie i przednie przesunięcie jednej obręczy barkowej, przesunięcie lub rotację głowy.

KIEDY: Wrzesień, soboty godzina 11:45-12:45
KOSZT: 
 • Karnet 4 wejścia 120PLN/4 zajęcia.           
 • 100PLN/4 zajęcia dla Osób kupujących karnety na co dzień.                                       
 • 1 wejście 40PLN

*Pierwszeństw mają Osoby kupujące karnet na 4 zajęcia.

*Karnet jest odrębny, nie łączy się z innymi zajęciami w grafiku.

*Brak obecności powoduje utratę zajęć.

*Uwaga! Na tych zajęciach nie honorujemy karty Benefit Systems, Fit Profit, Ok System.

*Kurs ruszy po zebraniu się 10 Osób.

Zapraszamy do zapisów!

Zbieram zapisy na zajęcia ❗Fit mix❗ – poniedziałki 20:30 oraz ❗Latino dance❗ – środy godzina 20:30 od września.
Zapraszam do kontaktu!
*Grupa ruszy gdy zbierze się 10 Osób.

 


11 czerwca Studio jest nieczynne!Otwarcie klubu 08.06!

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy!


Moi Drodzy, czekamy wszyscy na konkretne informacje odnośnie obostrzeń. Będę Was informowała o wszystkim na bieżąco. Nie wiem jak będzie wyglądała współpraca z Benefit, Fit Sport oraz Ok system. Jestem na etapie negocjacji cen.
Decyzją Rządu, kluby mogą być otwarte od 06.06. O otwarciu naszego klubu będę Was oczywiście informowała. Będą też zmiany w grafik, gdyż przerwa między zajęciami będzie dłuższa.

 Moi Drodzy! Myślę, że niedługo będziemy mogli wrócić do zajęć. Proszę o informację odnośnie powrotu na swoją grupę w czerwcu. Muszę zorientować się ile osób jest chętnych, czy zmieścimy się na sali, zmienić trochę grafik. W kolejnej wiadomości napiszę co ustaliłam.
Pozdrawiam serdecznie,
AdaMoi Drodzy bardzo dziękuję za telefony i e-maile, w których pytacie się co u mnie i kiedy ruszamy ❤️ Mam nadzieję, że już niedługo otworzymy nasz Klub i zobaczymy się na Waszych ulubionych zajęciach. Będę oczywiście Was informować na bieżąco w sprawie otwarcia Klubu. Listy uczestników zostają bez zmian.
Mam nadzieję, że u Was wszystkich dobrze, macie się zdrowo!
Serdecznie pozdrawiam ❤️Drodzy Klubowicze chciałam Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Dużo siły, zdrowia i nadziei na lepsze jutro!
Wesołego Alleluja!Uwaga!

Od dziś do odwołania Amanita Studio jest zamknięte z powodu zagrożenia związanego z koronawirusem. Osoby które wykupiły karnet na miesiąc marzec, proszę abyście go zachowali do czasu wznowienia pracy klubu.
Uważajcie na siebie i do zobaczenia wkrótce.

 


Dzień Kobiet Zdrowo & Jogowo
08 marca ’20

Drogie Panie!
Wielkimi krokami zbliża się nasz Kobiecy Dzień!
W programie joga, medytacja dźwiękiem a także nauka masażu tajskiego!

Każda z Was otrzyma firmowy upominek!

W programie:
10:00-10:30 rozgrzewająca Vinyasa joga z Agatą
10:40-11:10 wyciszająca yin joga z Adą
11:20-12:20 nauka masażu tajskiego z Ulą
12:30-13:30 medytacja dźwiękiem z Zuzą

KOSZT:
sesje 30 minutowe 20PLN
sesje 60 minutowe 40PLN
lub całość 100PLN

*Nie honorujemy kart Multisport i ok system.

*Pieniądze nie są zwracane w przypadku niestawienia się na warsztaty.

Zarezerwuj swoje miejsce na macie!

LICZYMY NA WASZĄ OBECNOŚĆ!

KILKA SŁÓW O WYDARZENIU
Vinyasa to płynne przechodzenie z pozycji do pozycji, to połączenie ruchu z oddechem. Ten rodzaj jogi nie tylko wzmacnia i uelastycznia ciało, ale też oczyszcza umysł z niepotrzebnych myśli, relaksuje i odpręża. Vinyasa to poza tym świetny sposób, aby dodać sobie trochę pozytywnej energii!

Yin joga, to łagodna natura jogi. Są to pasywne asany, które nie tylko rozluźniają spięte mięśnie, a także nawadniają głęboką powięź, co daje większą elastyczność i mobilność. W Yin jodze pracuje się nad głębszymi tkankami takimi jak wiązadła, ścięgna, stawy, głębszymi sieciami powięzi, a nawet kośćmi, aby stymulować ich odbudowę. Znaczenie poprawia się funkcjonowanie organów wewnętrznych.

Masaż tajski usuwa napięcia z mięśni i stawów jednocześnie wzmacniając je, w efekcie czego poprawia ich elastyczność i uwalnia od bólu głowę, plecy, ramiona, kark czy nogi. Pobudza układ krwionośny i limfatyczny.
W czasie warsztatu z masażu tajskiego poznasz techniki, które pomogą w rozluźnieniu ciała. Parę świadomych ruchów mogą przynieść ogromną ulgę w bolącym ciele. Spięte mięśnie spowodowane przeważnie przez stres i pośpiech w życiu zostaną rozluźnione, a Twoje ciało uwolni się z napięć.  Spróbuj i doświadczaj masażu tajskiego na sobie!

Medytacja dźwiękiem, masaż dźwiękowy – zatopimy się w przestrzeń wibracji mis, dzwonków, bębna szamańskiego i instrumentów etnicznych. Po wcześniejszych praktykach jogowych i masażowych będzie to czas na integracje doświadczeń, odprężenie i calkowity relaks ciała i umysłu.

 


ZMIANA CENNIKA ZAJĘĆ

 

Drodzy Klubowicze, w związku ze znaczną zmianą opłat za wynajem sali, a także z uwagi na zwiększony wzrost wszystkich cen i kosztów związanych z prowadzeniem naszej działalności,  jesteśmy zmuszeni wprowadzić zmiany w cenniku usług klubu. Wzrost cen jest naprawdę nieznaczny, ceny są konkurencyjne z klubami fitness znajdującymi się w okolicy. Jest to pierwsza podwyżka od ponad dwóch lat. Nowy cennik zajęć będzie aktualny od 01 lutego 2020 r. Dostępny jest na naszej stronie internetowej w zakładce cennik oraz na recepcji.Przed zajęciami proszę o zarejestrowanie swojej obecności na recepcji.

Dziękuję


Mikołajkowa

Joga Family z Karoliną

8 grudnia o godz. 11:15


11 listopada klub jest zamknięty!


  !Uwaga! Wyjazd został odwołany! 

Weekend z jogą 

ZAGRODA OJRZANÓW 6-8 marca 2020r.

To niezwykłe miejsce, położone około 30 kilometrów od Warszawy. Tu możesz odpocząć, oderwać się od gwaru ulic, odzyskać energię i chęć do życia. Gospodarstwo jest pięknie zlokalizowane pośród Młochowskich lasów nad kilkoma stawami hodowlanymi. Dookoła cisza i spokój.
W okolicy jest wiele wspaniałych tras rowerowych i szlaków pieszych.

Wokół bazy hotelowej znajdują się  stawy, pastwisko owiec i kóz, wybieg koni i osłów, warzywnik, stodoła, kurnik i szklana sala, w której odbywają się zajęcia jogi. Jej przezroczyste ściany dają poczucie ćwiczeń na otwartej przestrzeni, fascynującej niezależnie od pogody i pory roku.

Dla Gości przygotowywane jest pyszne jedzenie. Zagrodowe przysmaki: wędliny, mięsa pieczone i wędzone, pasztety, kiszonki – w tym specjalność Zagrody kwas z kiszonych buraków, kwas z kiszonego młodego żyta, olej rzepakowy własnego tłoczenia, przetwory warzywne i owocowe, ciasta domowe.  Oferujemy naszym Gościom takie produkty, które sami umiemy zrobić i lubimy jeść.

Ramowy plan dnia:

piątek 06.03

13:30- zakwaterowanie

14:00 –obiad

Czas wolny

16:15- spotkanie informacyjne

16:30-18:00- joga – głębokie rozciąganie plus relaksacja

18:00 –kolacja

sobota 07.03

8:00-9:00 – oddech plus joga kręgosłupa

9:00 – śniadanie

Czas wolny

13:00-14:00 hatha-yoga

14:00 – obiad

Czas wolny

16:00-18:00 – powięziowa yin yoga z automasażem

18:00-kolacja

niedziela 8.03

8:00 – 9:00 –oddech plus joga dla stawów

9:00– śniadanie

do 14:00 wymeldowanie

W czasie wolnym możemy skorzystać z masażu, z sauny, pójść na spacer, do dyspozycji są kije do nordic walking, oraz rowery, jest stół bilardowy i do tenisa…

Cena 700zł/os.

Gwarancją wzięcia udziału w wyjeździe jest wpłata bezzwrotnej kaucji 300zł/os.

Cena uwzględnia:

-zakwaterowanie w przytulnych i stylowych pokojach/chatach

– pełne wyżywienie – śniadania, obiad i kolacje

-ok 7 h jogi

– kawa/herbata/owoce

– bezpłatny parking

– kije do nordic walking

– rowery

Cena nie uwzględnia:

-dojazdu (w razie problemu, zgłoś się do mnie)

– masażu

– pobytów w saunie

Informacje dodatkowe:

-zabierz ze sobą matę. Sala do jogi jest przestronna, oszklona i w pełni wyposażona w pomoce do jogi.

Masaż tajski – Ula Sienkiewicz

Urszula Sienkiewicz – Terapeutka tradycyjnego masażu tajskiego. Absolwentka Podyplomowych Studiów Relaksacji i Jogi na Wydziale Rehabilitacji AWF Warszawskim, ukończyła między innymi: kurs Vipassany nauczany przez S. N. Goenkę, tantry pod okiem Luchisa Pustoty i tajskiego masażu jogicznego z Kanyą Krongboon. Jak również ukończyła liczne kury z masażu tajskiego Yeshe Nuad pod okiem Hani Łubek, z którego będzie można skorzystać w promocyjnej cenie.

60min. -120zł

Masaż tajski usuwa napięcia z mięśni i stawów jednocześnie wzmacniając je, w efekcie czego poprawia ich elastyczność i uwalnia od bólu głowę, plecy, ramiona, kark czy nogi. Pobudza układ krwionośny i limfatyczny.

Rytmiczne naciski i rozciąganie całego ciała, a także masaż palców, stóp czy uszu, wprowadzają w stan głębokiego odprężenia. Ciało otwiera się i uwalnia z napięcia, energia płynie łatwiej. Masaż wykonywany jest w luźnym ubraniu na macie.

Podczas masażu tajskiego twoje ciało odzyska stan rozluźnienia i harmonii.

Organizator warsztatów

Adrianna Łaskarzewska

Adrianna Łaskarzewska

Właściciel Amanita Studio. Wieloletnia praca z grupami w różnym wieku. Dyplomowany nauczyciel Jogi. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Rehabilitacji o kierunku Relaksacja i Joga, gdzie przez 1,5 roku uczyła się pod okiem znakomitych joginów. Dyplomowany Instruktor Jogi ProActiv. Certyfikowany Instruktor szkolenia „Jogi w profilaktyce zdrowia i chorób cywilizacyjnych”. Uczestnik kursu powięziowej yin jogi. Certyfikowany Instruktor warsztatów „Jogi w ciąży i połogu”. Certyfikowana masażystka tkanek miękkich.  Dyplomowany Instruktor Fitness i Aqua Fitness. Instruktor IFAA Patologia Kręgosłupa, IFAA Pilates, Reebok Stretching.

„Od najmłodszych lat jestem osobą aktywną fizycznie, odpoczywającą w ruchu. Uwielbiam sport i wszystko co sprzyja pozytywnemu zmęczeniu. Fitness pokochałam już w szkole średniej, czyli ponad 15 lat temu. Joga natomiast to ,, miłość,, od pierwszej chwili, gdy po raz pierwszy stanęłam na macie! Praca z ludźmi, motywacja i dzielenie się wiedzą, są moją codziennością. Biegnę przez życie, bo taka jest moja natura, rozpiera mnie wewnętrzna energia, którą staram się przekazać innym”.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie IMG_20191105_180803-723x1024.jpg

 


Drodzy Klubowiczre, dziś zaczynamy nowy miesiąc.
Proszę o informację o ewentualnej nieobecności zarówno posiadaczy karty Multisport, jak i wykupujących karnety. Jest to ważne, dla osób spoza listy oraz osób, które mają odrobić zajęcia.
Z góry dziękuję!
Ada


4-tygodniowy kurs Yin jogi – taśmy anatomiczne

Na kursie będziemy pracowali nad taśmą powierzchowną przednią, tylną, boczną i spiralną. Rozluźniamy mięśnie poprzez asany i automasaż.

Taśma powierzchowna tylna przebiega po tylnej stronie ciała. Zaburzenia w obrębie tej taśmy mogą objawiać się m.in. ograniczeniem zgięcia grzbietowego stopy, skróceniem mięśni grupy kulszowo-goleniowych, zaburzeniami w obrębie miednicy, kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego.

Przebieg taśmy powierzchownej przedniej jest analogiczny do taśmy tylnej, mianowicie przebiega przednią częścią ciała. Wzorce zaburzeń, to m.in. ograniczenie zgięcia podeszwowego stopy, przeprost stawu kolanowego, przodopochyleniu miednicy, wysuniecie głowy.

Taśma boczna przebiega po prawej i lewej stronie ciała. Zaburzenia i nierównowaga w jej obrębie będzie objawiała się brakiem symetrii ciała, gorszej równowadze, problemami ze stopą, kolanem oraz miednicą.
Taśma spiralna przebiega z przodu, z tyłu i boku, krzyżuje się na wysokości pępka. Wzorce zaburzeń w obrębie taśmy to m.in. skręt stawu kolanowego, nieodpowiednie ustawienie stopy, rotacja miednicy, rotacja żeber, uniesienie i przednie przesunięcie jednej obręczy barkowej, przesunięcie lub rotację głowy.

KIEDY:

Listopad piątek godzina 19:30-20:20
KOSZT: 
dopłata 15 zł za zajęcia do karnetu jogi
dopłata 20 zł za zajęcia do karnetu fitness
Karnet 4 wejścia 120zł
3 wejścia 90zł
2 wejścia 65zł
1 wejście 35zł
Karnet jest odrębny, nie łączy się z innymi zajęciami w grafiku. Sprzedawany jest na dany miesiąc, nie przechodzi na kolejny. Brak obecności powoduje utratę zajęć.
Uwaga! Na tych zajęciach nie honorujemy karty Benefit Systems, Fit Profit, Ok System.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 20190922_171256_0000-1024x585.png

 


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 20191016_221226_0000-1024x1024.png

 


Uwaga!!! Warsztaty Vinyasa joga nie odbędą się ze względu na niską frekwencje!

 


Uwaga‼️ Nowość od września‼️Jedyne takie zajęcia w okolicy‼️

3 tygodniowy kurs powięziowej Yin Jogi- obręcz barkowa, szyja, klatka piersiowa, plecy

Yin joga, to łagodna natura jogi. Są to pasywne asany, które nie tylko rozluźniają spięte mięśnie, a także nawadniają głęboką powięź, co daje większą elastyczność i mobilność.
W Yin jodze będziemy pracować nad głębszymi tkankami takimi jak wiązadła, ścięgna, stawy, głębszymi sieciami powięzi, a nawet kośćmi, aby stymulować ich odbudowę. Poprawimy funkcjonowanie organów wewnętrznych.

 

Kurs będzie się odbywał przez 3 miesiące(wrzesień-listopad). W każdym miejscu będzie opracowywany nowy temat.
KIEDY:
Październik, piątek godzina 19:30-20:20 – bez 18.10
KOSZT:
dopłata 15 zł za zajęcia do karnetu jogi
dopłata 20 zł za zajęcia do karnetu fitness
Karnet 4 wejścia 120zł
3 wejścia 90zł
2 wejścia 65zł
1 wejście 35zł
Karnet jest odrębny, nie łączy się z innymi zajęciami w grafiku. Sprzedawany jest na dany miesiąc, nie przechodzi na kolejny. Brak obecności powoduje utratę zajęć.
Uwaga! Na tych zajęciach nie honorujemy karty Benefit Systems, Fit Profit, Ok System.

Zapraszam do zapisów!

 


W sierpniu klub będzie czynny do 14.08!!!

Wracamy 02.09. Proszę śledzić grafik na wrzesień.

Aktywnych i cudownych wakacji Wam życzę! 

 


Warsztaty w Amanita Studio
31.07. godzina 19:00-20:30
„Joga kręgosłupa z elementami stretchingu powięzi”.

Czujesz się ociężale, brak Ci energii, jesteś spięty, bolą Cię plecy? Nie czekaj dłużej! Poczuj się dobrze na wakacje! Na warsztatach skupimy się na ćwiczeniach, które korzystnie wpływają na kręgosłup, aby był mocny i elastyczny. Dowiesz się jak pracować, aby stretching powięzi był skuteczny i sprawił, że Twoje ciało pozbędzie się napięć. Ponad to rozluźnisz napięte mięśnie poprzez różne techniki rozciągania, a także nie zabraknie automasażu na piłeczkach. 

Co to w ogóle jest powięź i dlaczego jest taka ważna?
Powięź to sieć, która łączy nas w całość. To gęsta, nieregularna tkanka łączna, która otacza, przenika i łączy każdy mięsień, organ, tworząc jednolitą strukturę. Powięź powinna być zdrowa, elastyczna i sprężysta w innym przypadku może dojść do różnych dysfunkcji takich jak np. ograniczenie ruchomości, ból, uczucie ociężałości i brak elastyczności.
Dzięki treningowi zredukujesz ryzyko kontuzji, szybciej wrócisz do sprawności po urazie, zregenerujesz całe ciało. Trening powięziowy zalecany jest także w profilaktyce problemów z układem ruchu w tym kręgosłupa, gdyż elastyczna, uwodniona powięź jest gwarancją na poprawę komfortu życia. Ponadto trening powięziowy okazał się pogromcą cellulitu.
Zapraszam do zapisów.

 


Weekend z jogą na Lubelszczyźnie!

18-20.10.2019r.

Zapraszam na wyjazd z jogą do siedliska Siódmy Las zagubionego wśród malowniczych wzgórz Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Siódmy las, to ośrodek warsztatowy i miejsce holistycznej odnowy, zaledwie 2 h jazdy samochodem z Warszawy. Siedlisko znajduje się z dala od zgiełku i pośpiechu, blisko natury.

 

Ramowy plan dnia:

 

piątek 18.10

13:30- zakwaterowanie

14:00 –obiad

16:15- spotkanie informacyjne

16:30-18:00- joga rozciągająca plus wizualizacja

18:00 –kolacja

 

sobota 19.10

8:00-9:00 – oddech plus joga kręgosłupa

9:00 – śniadanie

Czas wolny/ możemy pojechać do Kazimierza Dolnego lub Nałęczowa/ pójść na spacer/zrobić sesję zdjęciową/ skorzystać z masażu…

13:00-14:00 hatha-yoga

14:00 –obiad

16:00-18:00 – yin yoga z automasażem

18:00-kolacja

 

niedziela 20.10

8:00 – 9:00 –oddech plus łagodna sesja jogi przed podróżą

9:00– śniadanie

do 12:00 wymeldowanie

 

Szczegóły:

-zakwaterowanie w przytulnych i stylowych pokojach. Łazienki wyposażone są w kosmetyki i ręczniki
– wegańskie jedzenie- śniadania, obiady i kolacje
-ok 7 h jogi
-parking

Dodatkowe atrakcje

Masaż tajski – Ula Sienkiewicz

Urszula Sienkiewicz – Terapeutka tradycyjnego masażu tajskiego. Absolwentka Podyplomowych Studiów Relaksacji i Jogi na Wydziale Rehabilitacji AWF Warszawskim, ukończyła między innymi: kurs Vipassany nauczany przez S. N. Goenkę, tantry pod okiem Luchisa Pustoty i tajskiego masażu jogicznego z Kanyą Krongboon. Jak również ukończyła liczne kury z masażu tajskiego Yeshe Nuad pod okiem Hani Łubek.

Masaż tajski usuwa napięcia z mięśni i stawów jednocześnie wzmacniając je, w efekcie czego poprawia ich elastyczność i uwalnia od bólu głowę, plecy, ramiona, kark czy nogi. Pobudza układ krwionośny i limfatyczny.

Rytmiczne naciski i rozciąganie całego ciała, a także masaż palców, stóp czy uszu, wprowadzają w stan głębokiego odprężenia. Ciało otwiera się i uwalnia z napięcia, energia płynie łatwiej. Masaż wykonywany jest w luźnym ubraniu na macie. Podczas masażu tajskiego twoje ciało odzyska stan rozluźnienia i harmonii.

 

Sesja zdjęciowa- Anna Łaskarzewska

Na wyjeździe prócz jogi będzie można skorzystać z profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Ania o sobie.
„Jak w przypadku wielu fotografów, moja praca narodziła się z pasji. Z wykształcenia jestem tłumaczem, nadal bardzo lubię to robić, ale czegoś zawsze mi w życiu brakowało…
Fotografia to moja wielka miłość – a najbardziej kocham fotografię plenerową i portrety. Kolekcjonuję miejsca, gdzie jest idealne światło, jadąc na rowerze lub spacerując rozglądam się za idealnymi kadrami.
Jeśli macie ochotę na fotograficzną przygodę, chcecie zatrzymać ulotne chwile na zawsze, uwiecznić to, co tak szybko mija – zapraszam na sesję, razem stworzymy coś niepowtarzalnego!”

 
 Informacje dodatkowe:

-zabierz ze sobą matę,koc do jogi, pasek, kostki. W przypadku nieposiadania pomocy do jogi, skontaktuj się ze mną.

 

Organizator warsztatów- Adrianna Łaskarzewska

Zapraszam;)

Adrianna Łaskarzewska

Właściciel Amanita Studio. Wieloletnia praca z grupami w różnym wieku. Dyplomowany nauczyciel Jogi. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Rehabilitacji o kierunku Relaksacja i Joga, gdzie przez 1,5 roku uczyła się pod okiem znakomitych joginów. Dyplomowany Instruktor Jogi ProActiv. Certyfikowany Instruktor Jogi w profilaktyce zdrowia i chorób cywilizacyjnych. Uczestnik kursu powięziowej yin jogi.  Certyfikowana masażystka tkanek miękkich.  Dyplomowany Instruktor Fitness i Aqua Fitness. Instruktor IFAA Patologia Kręgosłupa, IFAA Pilates, Reebok Stretching.

„Od najmłodszych lat jestem osobą aktywną fizycznie, odpoczywającą w ruchu. Uwielbiam sport i wszystko co sprzyja pozytywnemu zmęczeniu. Fitness pokochałam już w szkole średniej, czyli ponad 15 lat temu. Joga natomiast to ,, miłość,, od pierwszej chwili, gdy po raz pierwszy stanęłam na macie! Praca z ludźmi, motywacja i dzielenie się wiedzą, są moją codziennością. Biegnę przez życie, bo taka jest moja natura, rozpiera mnie wewnętrzna energia, którą staram się przekazać innym”.

 

 


Klub będzie nieczynny w dniach 20-23 czerwca.

Zapraszamy od 24.06

Udanego weekendu!


Przerwa majowa 1-5 maja.

 Klub jest zamknięty.

Miłego weekendu! 


❣️Zbliżają się kolejne warsztaty jogi❣️
Do ćwiczeń zapraszamy Mamę, Tatę, a może obydwoje Rodziców?! Dziadków, Wujostwo! Wszystkich którzy chcą dziecku pokazać jak wygląda joga i dobrze się przy tym bawić! 
Zapraszamy do kontaktu.


!Uwaga!

18 kwietnia tj. czwartek brak zajęć na godzinę 18:00. Pozostałe zajęcia odbędą się zgodnie z grafikiem.Uwaga! Ze względu na niską frekwencję, od kwietnia zostaje zamknięta grupa środa 19:00! Zapraszam na inne zajęcia!


Zapraszamy na kolejne warsztaty!!Tym razem dietetyczne!!

Podstawy żywienia

13 kwietnia 2h wykładu 12:30-14:30!

➡️poruszymy najważniejsze kwestie dotyczące zasad zdrowego odżywiania

➡️omówimy popularne systemy żywieniowe takie jak: dieta Montignaca, Paleo, Dukana, ketogeniczna

➡️dowiesz się co powoduje tycie, a co jest dla naszego organizmu dobre 

➡️nauczysz się jak komponować dobrze zbilansowane posiłki, jakich produktów należy unikać, a które warto uwzględniać w swoim jadłospisie
➡️poznasz wartość makro i mikroelementów oraz wpływ substancji antyodżywczych, występujących naturalnie w żywności 
➡️uzyskasz wskazówki, na co należy zwracać uwagę przy zakupie artykułów spożywczych.

‼️Serdecznie zapraszamy‼️


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie inCollage_20190318_123526821-1-724x1024.jpgNajlepsze życzenia od zespołu Amanita!🌷 Zapraszamy na zajęcia i po firmowy upominek.


Uwaga! Ze względu na duże zainteresowanie warsztatami, rusza druga grupa

od 9:00-10:30

Zapraszam do zapisów!

Warsztaty jogi. Terapia dla szyi i barków

24 marca 10:30-12:00

W marcu zapraszam Was na warsztaty jogi. Tematem są barki i szyja! Wysunięta głowa, zniesiona lordoza szyjna, dyskopatia, okrągłe plecy, zamknięta klatka piersiowa! To problemy na pewno wszystkim dobrze znane! Zajmiemy się tym na warsztatach! Wzmocnimy mięśnie słabe takie, jak zębate przednie, równoległoboczne, a rozciągniemy napięte…popracujemy nad skrzyżowaniem górnym! Nie zabraknie automasażu, aby kompleksowo zająć się problemem.
Zapraszam do zapisów. Ilość miejsc ograniczona.


Warsztaty „Z miłości do tańca”
Sobota 23.02 od 13:30-15:00

Te warsztaty to połączenie zmysłowego tańca (sexy dance) oraz stylu high heels (taniec na obcasach). Podczas zajęć dowiesz się jak poruszać się kobieco i uwodzicielsko, zdobędziesz większą świadomość własnego ciała, a co za tym idzie poczujesz większą pewność siebie, nie tylko na parkiecie…To wspaniała okazja by się zrelaksować, oderwać się od codzienności, odkryć w sobie większe pokłady sexapeal’u oraz wydobyć jeszcze bardziej swoją kobiecość.

 


Joga na Suwalszczyźnie

07-10 czerwca

Zapraszam na wyjazd z jogą do Folwarku Huttna na Suwalszczyźnie leżącym nad brzegiem jeziora Koleśne w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego. Dobre wyposażenie pensjonatu spełni oczekiwania tych, którzy cenią sobie komfort i spokój.

   Ramowy plan pobytu.

Piątek 07.06

od 14:00 zakwaterowanie

16:00 obiad

17:20 spotkanie informacyjne( na sali do ćwiczeń)

17:30-19:00 joga rozciągająca po podróży plus relaksacja

19:00 kolacja

Sobota 08.06

8:30-9:30 joga kręgosłupa

9:30 śniadanie

Dla chętnych spływ kajakowy

15:00 obiad

17:00-18:30 joga dla stawów plus relaksacja

19:00 kolacja

Niedziela 09.06

8:30 9:30 oddech plus joga kręgosłupa

9:30 śniadanie

15:00 obiad

17:00-19:00 powięziowa yin joga plus automasaż

19:00 kolacja

Poniedziałek 10.06

8:30 9:30 łagodna sesja jogi przed podróżą

9:30 śniadanie

Do 12:00 wykwaterowanie

Szczegóły:

zakwaterowanie-pokoje 2 osobowe;

pełne wyżywienie: śniadania, obiad, kolacja;

napoje (kawa, herbata)

8 h ćwiczeń jogi

parking

wi-fi

Dodatkowe atrakcje:

SPŁYW KAJAKOWY – ( więcej informacji bliżej terminu wyjazdu)

WYPOŻYCZENIE ROWERU 

MASAŻE – Masaż powięziowy, klasyczny, relaksacyjny 

 Informacje dodatkowe:

-zabierz ze sobą koc i  matę do jogi

Nauczyciel jogi.

Adriann Łaskarzewska

Właściciel Amanita Studio. Dyplomowany nauczyciel Jogi. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Rehabilitacji o kierunku Relaksacja i Joga, gdzie przez 1,5 roku uczyła się pod okiem znakomitych joginów. Dyplomowany Instruktor Jogi ProActiv. Certyfikowany Instruktor Jogi w profilaktyce zdrowia i chorób cywilizacyjnych. Nauczyciel powięziowej Yogi Yin. Certyfikowany masażysta tkanek miękkich. Dyplomowany Instruktor Fitness i Aqua Fitness. Instruktor IFAA Patologia Kręgosłupa, IFAA Pilates, Reebok Stretching.

„Od najmłodszych lat jestem osobą aktywną fizycznie, odpoczywającą w ruchu. Uwielbiam sport i wszystko co sprzyja pozytywnemu zmęczeniu. Fitness pokochałam już w szkole średniej, czyli ponad 15 lat temu. Joga natomiast to ,, miłość,, od pierwszej chwili, gdy po raz pierwszy stanęłam na macie! Praca z ludźmi, motywacja i dzielenie się wiedzą, są moją codziennością. Biegnę przez życie, bo taka jest moja natura, rozpiera mnie wewnętrzna energia, którą staram się przekazać innym”.

 
Uwaga! Ruszyły zapisy na kolejną grupę na powięziowe warsztaty Yin jogi o godzinie 9:00 w niedzielę 9 grudnia! Na 10:30 brak już wolnych miejsc! Zapraszam do kontaktu!

 


 Zimowy weekend z jogą

8-10.02.2019r.

Zapraszam na weekend do Ośrodka Rozwoju Oddechowo w Urle, tylko 70km od Warszawy.

Ramowy plan dnia:
Piątek

od 16:00 zakwaterowanie

18:00-19:30 joga plus relaksacja -Gosia

19:30 kolacja

Sobota

8:30-9:30 oddech plus joga kręgosłupa -Ada

9:30 śniadanie

13:00-14:30 strala yoga plus rozciąganie – Gosia

14:30 obiad

18:00-19:30 joga yin plus relaksacja- Ada i Gosia

19:30 kolacja

Niedziela

8:30-10:00 oddech plus joga kręgosłupa – Ada

10:00 śniadanie

12:00 wykwaterowanie

Szczegóły:

-pyszne wegańskie jedzenie: śniadania, obiady, kolacje

-zakwaterowanie w przytulnych 4/5 osobowych domkach z aneksem kuchennym i kominkiem

-wszystkie zajęcia jogi na przestronnej sali z pełnym wyposażeniem i drabinkami

-parking

Informacje dodatkowe:

-będzie możliwość za dodatkową opłatą skorzystać z masażu klasycznego, powięziowego, lomi lomi nui, relaksacyjnego

Ula Wołyńska specjalizuje się w masażu klasycznym, relaksacyjnym oraz lomi lomi nui. Uwielbia masaż mięśniowo- powięziowy, który pomaga poczuć się komfortowo we własnym ciele. Jest wieloletnim pracownikiem korporacji, który w pewnym momencie życia zbuntował się przeciwko systemowi i zaczął żyć pełnią życia, którą teraz zaraża i promuje całą sobą. Uśmiech, energia, pozytywność i uważność, to słowa charakteryzujące wspaniałego specjalistę pracy z ciałem -Urszulę. Z łatwością likwiduje bariery międzyludzkie, szturmuje blokady zastygłe w ciele i idealnie pomaga usunąć dolegliwości wynikające z napięć.

Nauczyciele jogi.

Adriann Łaskarzewska

Właściciel Amanita Studio. Dyplomowany nauczyciel Jogi. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Rehabilitacji o kierunku Relaksacja i Joga, gdzie przez 1,5 roku uczyła się pod okiem znakomitych joginów. Dyplomowany Instruktor Jogi ProActiv. Certyfikowany Instruktor Jogi w profilaktyce zdrowia i chorób cywilizacyjnych. Nauczyciel powięziowej Yogi Yin. Certyfikowany masażysta tkanek miękkich. Dyplomowany Instruktor Fitness i Aqua Fitness. Instruktor IFAA Patologia Kręgosłupa, IFAA Pilates, Reebok Stretching.

„Od najmłodszych lat jestem osobą aktywną fizycznie, odpoczywającą w ruchu. Uwielbiam sport i wszystko co sprzyja pozytywnemu zmęczeniu. Fitness pokochałam już w szkole średniej, czyli ponad 15 lat temu. Joga natomiast to ,, miłość,, od pierwszej chwili, gdy po raz pierwszy stanęłam na macie! Praca z ludźmi, motywacja i dzielenie się wiedzą, są moją codziennością. Biegnę przez życie, bo taka jest moja natura, rozpiera mnie wewnętrzna energia, którą staram się przekazać innym”.

Małgorzata Łupińska

Absolwentka AWF w Warszawie studiów podyplomowych „relaksacja i joga” w oparciu o system hatha jogi pod kierownictwem profesora J. Szopy. Dyplomowana instruktorka ćwiczeń psychorelaksacyjnych opartych na systemie jogi klasycznej szkoły Open Mind. Instruktorka Pilates I i II stopnia. Ukończyła kurs Strala jogi w Londynie prowadzony przez twórców Tarę Stiles oraz Michaela Taylora i otrzymała certyfikat Strala Yoga Intensive Training. Do innych form oprócz jogi zalicza roczny kurs w Berlinie z kontaktu improwizacji. To forma tańca współczesnego, w której ruch zaczyna się od improwizacji.

„Jogę zaczęłam praktykować, aby pozbyć się bólu pleców spowodowanym siedzącym trybem życia i stresem. Od tego czasu praktykuje nie tylko jogę, ale różne formy ruchu pro zdrowotnego, które sprawiają mi radość.”

Zapraszam do kontaktu!

 


Amanita Studio będzie zamknięte od 17.08 do końca sierpnia.

Zapraszamy od 03.09 na zajęcia!

Do zobaczenia!

 Grafik na wrzesień


 

Wyjazd z jogą w dniach 14-17.10.2018r.

Joga na Podhalu

Zapraszam na kolejne warsztaty jogi do Hotelu & Spa Bachledówka niedaleko Zakopanego. Jest to miejsce o niespotykanej na Podhalu architekturze – nowoczesnej, choć nawiązującej do stylu góralskiego. Inspirowane podhalańską tradycją i kulturą regionu, eleganckie i starannie wykończone wnętrza tworzą przytulny i nastrojowy klimat, a poranna kawa czy romantyczna kolacja na przestronnym hotelowym tarasie z widokiem na Tatry, Gorce i Beskidy pozwoli na niezapomniane chwile odpoczynku i relaksu. Hotel Bachledówka oddaje do dyspozycji Gości nowocześnie zaprojektowane, funkcjonalne i klimatyzowane pokoje 2-3 osobowe, przestrzenną i widokową restaurację, komfortowe SPA, basen i jacuzzi.

Ramowy plan dnia:

14.10.2018r. niedziela

12.00 – przyjazd do Zakopanego i wyjście na szlak-dla chętnych. Można dotrzeć tylko do hotelu na godzinę 16.00

Od 16.00 –zakwaterowanie

Od 16.00/19.00 –obiadokolacja

20.30-21.45 – spotkanie informacyjne/strala yoga -Gosia

15.10.2018r. poniedziałek

8.00-9.00 – ćwiczenia oddechowe i joga kręgosłupa- Ada

9.00 – śniadanie

10.00 –wyjście w góry

Od 16.00/19.00 – obiadokolacja

20.30-21.30 – strala yoga plus relaksacja – Gosia

16.10.2018r. wtorek

8.00 – 9.00 – joga kręgosłupa – Ada

9.00-10.00 – śniadanie

10.00 –wyjście w góry

Od 16.00/19.00 – obiadokolacja

18.30-19.00- aqua aerobik- Ada

20.30-21.30 – joga -Gosia

17.10.2018r. środa

8.00-9.00 – łagodna joga przed podróżą- Ada

9.00- śniadanie

11.00- wykwaterowanie

Szczegóły:

-zakwaterowanie w komfortowych i przytulnych pokojach 2-3 osobowych

-wyżywienie: śniadania, obiadokolacje, lunch box

-zajęcia jogi, aqua aerobic

-nielimitowany dostęp do strefy wellness (basen, sauna, jacuzzi)

-Wi-Fi

-parking

-dojazd własny

Informacje dodatkowe:

-zabierz ze sobą swoją metę,

-przygotuj się dobrze do wycieczek górskich (buty, plecak, płaszcz przeciwdeszczowy),

-zabierz strój do kąpieli i klapki na basen

Nauczyciele.

Adriann Łaskarzewska

Właściciel Amanita Studio. Dyplomowany nauczyciel Jogi. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Rehabilitacji o kierunku Relaksacja i Joga, gdzie przez 1,5 roku uczyła się pod okiem znakomitych joginów. Dyplomowany Instruktor Jogi ProActiv. Certyfikowany Instruktor Jogi w profilaktyce zdrowia i chorób cywilizacyjnych. Certyfikowany masażysta tkanek miękkich. Dyplomowany Instruktor Fitness i Aqua Fitness. Instruktor IFAA Patologia Kręgosłupa, IFAA Pilates, Reebok Stretching.

„Od najmłodszych lat jestem osobą aktywną fizycznie, odpoczywającą w ruchu. Uwielbiam sport i wszystko co sprzyja pozytywnemu zmęczeniu. Fitness pokochałam już w szkole średniej, czyli ponad 15 lat temu. Joga natomiast to ,, miłość,, od pierwszej chwili, gdy po raz pierwszy stanęłam na macie! Praca z ludźmi, motywacja i dzielenie się wiedzą, są moją codziennością. Biegnę przez życie, bo taka jest moja natura, rozpiera mnie wewnętrzna energia, którą staram się przekazać innym”.

Małgorzata Łupińska

Absolwentka AWF w Warszawie studiów podyplomowych „relaksacja i joga” w oparciu o system hatha jogi pod kierownictwem profesora J. Szopy. Dyplomowana instruktorka ćwiczeń psychorelaksacyjnych opartych na systemie jogi klasycznej szkoły Open Mind. Instruktorka Pilates I i II stopnia. Ukończyła kurs Strala jogi w Londynie prowadzony przez twórców Tarę Stiles oraz Michaela Taylora i otrzymała certyfikat Strala Yoga Intensive Training. Do innych form oprócz jogi zalicza roczny kurs w Berlinie z kontaktu improwizacji. To forma tańca współczesnego, w której ruch zaczyna się od improwizacji.

„Jogę zaczęłam praktykować, aby pozbyć się bólu pleców spowodowanym siedzącym trybem życia i stresem. Od tego czasu praktykuje nie tylko jogę, ale różne formy ruchu pro zdrowotnego, które sprawiają mi radość.”

Zapraszam!


TRENING PERSONALNY


 


 

Drodzy Klubowicze!!!
do wakacji   zostało 6 tygodni!
Specjalnie dla Was, Marzenka przygotowała zestaw ćwiczeń idealny, aby wzmocnić i wyrzeźbić ciało!

Szukasz sportowych wrażeń?
Lubisz dobrą zabawę i ruch?
Chcesz udoskonalić technikę?

Zapraszamy na warsztaty wzmacniające ze sprzętem.

Podczas warsztatów poznasz ciekawe zestawy angażujące główne grupy mięśniowe, opanujesz prawidłową technikę podstawowych ćwiczeń. Nauczysz się kontrolować własne ciało i znacznie poprawisz swoją równowagę.
Lekcja będzie składała się z rozgrzewki, treningu właściwego oraz 15 minutowego stretchingu.
W części głównej zostaną zaprezentowane ćwiczenia wielostawowe, które kształtują sylwetkę i aktywują mięśnie brzucha.

Przyjdź, popracuj nad techniką i kondycją. Sprawdź tym samym swoją formę przed latem.

Gwarantujemy dużą dawkę pozytywnej energii i mnóstwo spalonych kalorii!!!

19 maja od 12.30-14.00 czyli 1.5 h super wycisku!!!


UWAGA!!!

Przerwa majowa w Amanita Studio trwa od 01.05-04.05.

Zapraszam od 05.05 na zajęcia! 


 

Warsztaty jogi w Amanita Studio

15 kwietnia godzina 10:45.
„Joga kręgosłupa z elementami stretchingu powięzi” .
Czujesz się ociężale, brak Ci energii, jesteś spięty, bolą Cię plecy? Nie czekaj dłużej! Poczuj się dobrze na wiosnę! Na warsztatach skupimy się na ćwiczeniach które korzystnie wpływają na kręgosłup, aby był mocny i elastyczny. Dowiesz się jak pracować, aby stretching powięzi był skuteczny i sprawił, że Twoje ciało pozbędzie się napięć. Ponad to rozluźnisz napięte mięśnie poprzez różne techniki rozciągania, a także nie zabraknie automasażu na piłeczkach.
Co to w ogóle jest powięź i dlaczego jest taka ważna?
Powięź to sieć, która łączy nas w całość. To gęsta, nieregularna tkanka łączna, która otacza, przenika i łączy każdy mięsień, organ, tworząc jednolitą strukturę. Powięź powinna być zdrowa, elastyczna i sprężysta w innym przypadku może dojść do różnych dysfunkcji takich jak np. ograniczenie ruchomości, ból, uczucie ociężałości i brak elastyczności.
Dzięki treningowi zredukujesz ryzyko kontuzji, szybciej wrócisz do sprawności po urazie, zregenerujesz całe ciało. Trening powięziowy zalecany jest także w profilaktyce problemów z układem ruchu w tym kręgosłupa, gdyż elastyczna, uwodniona powięź jest gwarancją na poprawę komfortu życia. Ponadto trening powięziowy okazał się pogromcą cellulitu.

Zapraszam do zapisów!
Ilość miejsc ograniczona!

 


 

Warsztaty jogi nad Biebrzą 07.06-10.06. 2018r.

 

Zapraszam na wyjazd z jogą do hotelu położonego w Biebrzańskim Parku Narodowym. Hotel oferuj wysoki standard zakwaterowania i wyżywienia, posiada rekomendację magazynu Forbes oraz został wyróżniony w TOP 10 katalogu Meetings Poland. Zagroda Kuwasy dysponuje 25 przestronnymi pokojami, każdy z własną łazienką. Goście mają także do dyspozycji stylowo urządzoną gospodę. To tutaj można spędzić przyjemny wieczór. Sprzyja temu kącik wypoczynkowy z fotelami przy kominku. Klienci mają dostęp do bezpłatnego internetu Wi-Fi, oraz bezpłatnego parkingu.  Zagroda Kuwasy serwuje dobrą, na nowo zdefiniowaną domową kuchnię polską. Menu wzbogacone jest daniami o świeże warzywa i owoce, zaopatrywane u sąsiadów – rolników. Istnieje możliwość przygotowania smacznych i zróżnicowanych diet: wegetariańskiej, wegańskiej, bezglutenowej, bezlaktozowej.

Ramowy plan dnia.

Czwartek 07.06

Od 14:00 zakwaterowanie

14:30 spotkanie informacyjne

15:00 obiad

czas wolny

16:30 – 18:00 ćwiczenia kręgosłupa plus relaksacja

18:00 kolacja

integracja, rozmowy, gry

Piątek 08.06

8:00-8:30 ćwiczenia oddechowe

8:30 śniadanie

czas wolny

11:00 – 12:30 joga kręgosłupa plus koncentracja

czas wolny

14:00 obiad

czas wolny / warsztaty malarskie

17:00-18:00 strala yoga

18:00 kolacja

19:30 – 20:00 relaksacja na dobranoc

Sobota 09.06.

8:00-8:30 ćwiczenia oddechowe

8:30 śniadanie

czas wolny

11:00-12:30 joga plus ćwiczenia mięśni dna miednicy

czas wolny

14:00 obiad

czas wolny / warsztaty malarskie

17:00-18:00 strala yoga

18:00 kolacja

19:30-20:00 Kontakt improwizacji

Niedziela 10.06

8:30 śniadanie

10:00-11:00 łagodna sesja jogi przed podróżą

Do 12:00 wykwaterowanie

Dodatkowe atrakcje.

 • VEDIC ART – warsztaty malowania intuicyjnego – prowadzi Ula Wołyńska (cena obrazu od 10zł)
  Vedic art pozwala na:
  – wyrażenie tych najbardziej trudnych emocji, złości, nienawiści, bólu, strachu, spotkania się z niewypowiedzianą traumą,
  – wyrażenie tego za czym tęsknisz, co kochasz w co wierzysz, zwerbalizowanie marzeń (na płótnie)
  – odczuwanie możliwości bez ograniczeń, wolości oraz wzięcia odpowiedzialności za to co tworzymy
  – poszerzania swojej świadomości
  Podczas warsztatu
 • WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW- Zagroda Kuwasy znajduje się przy trasie szlaku rowerowego R11. Rower to także polecany środek lokomocji, aby zwiedzić słynne Czerwone Bagno. Karty wstępu do Biebrzańskiego Parku Narodowego są do kupienia w pensjonacie. Cena – 10zł/h
 • MASAŻE – Masaż powięziowy, klasyczny, relaksacyjny – Ula Wołyńska. Cena 45-1h do 100zł

Zakwaterowanie-pokoje 2 i 3 osobowe;

Pełne wyżywienie: śniadania, obiad, kolacja;

Napoje (kawa, herbata);

Ćwiczenia oddechowe;

Ćwiczenia jogi

Warsztaty improwizacji

 Informacje dodatkowe:

 Dojazd własny;

Mata własna;

Mile widziane gry planszowe, karty;)

 

Organizator warsztatów

Adrianna Łaskarzewska

Tel.512-022-534

Zapraszam;)

Adriann Łaskarzewska

Właściciel Amanita Studio. Dyplomowany nauczyciel Jogi. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Rehabilitacji o kierunku Relaksacja i Joga, gdzie przez 1,5 roku uczyła się pod okiem znakomitych joginów. Dyplomowany Instruktor Jogi ProActiv. Certyfikowany Instruktor Jogi w profilaktyce zdrowia i chorób cywilizacyjnych. Certyfikowany masażysta tkanek miękkich. Dyplomowany Instruktor Fitness i Aqua Fitness. Instruktor IFAA Patologia Kręgosłupa, IFAA Pilates, Reebok Stretching.

„Od najmłodszych lat jestem osobą aktywną fizycznie, odpoczywającą w ruchu. Uwielbiam sport i wszystko co sprzyja pozytywnemu zmęczeniu. Fitness pokochałam już w szkole średniej, czyli ponad 15 lat temu. Joga natomiast to ,, miłość,, od pierwszej chwili, gdy po raz pierwszy stanęłam na macie! Praca z ludźmi, motywacja i dzielenie się wiedzą, są moją codziennością. Biegnę przez życie, bo taka jest moja natura, rozpiera mnie wewnętrzna energia, którą staram się przekazać innym”.

Małgorzata Łupińska

Absolwentka AWF w Warszawie studiów podyplomowych „relaksacja i joga” w oparciu o system hatha jogi pod kierownictwem profesora J. Szopy. Dyplomowana instruktorka ćwiczeń psychorelaksacyjnych opartych na systemie jogi klasycznej szkoły Open Mind. Instruktorka Pilates I i II stopnia. Ukończyła kurs Strala jogi w Londynie prowadzony przez twórców Tarę Stiles oraz Michaela Taylora i otrzymała certyfikat Strala Yoga Intensive Training. Do innych form oprócz jogi zalicza roczny kurs w Berlinie z kontaktu improwizacji. To forma tańca współczesnego, w której ruch zaczyna się od improwizacji.

„Jogę zaczęłam praktykować, aby pozbyć się bólu pleców spowodowanym siedzącym trybem życia i stresem. Od tego czasu praktykuje nie tylko jogę, ale różne formy ruchu pro zdrowotnego, które sprawiają mi radość.”

 

Aktualne wydarzenia i informacje